Kam ďalej?

V máji sa zrejme na motorke vyberiem do Istanbulu. Bude to pekná cesta, smerom tam cez Maďarsko, Srbsko, Bulharsko a naspäť do Gallipoli, a cez Grécko, Severné Macedónsko, Kosovo, Čiernu Horu, Bosnu a Hercegovinu, Chorvátsko a Maďarsko domov. Tým by som si skompletoval Balkán 🙂

Zrušené 🙁


Plánujem trasu „Okolo Maďarska po vonkajších hraniciach“ Prvý cieľ je horský prechod Mangart v Slovinsku, potom nejaké nepodstatné prejazdy cez Slovinsko, Chorvátsko, Srbsko a Rumunsko a druhý cieľ je rodisko Nikolu šohaja loupežníka – Koločava. Je tam krčma a penzion Četnická stanice. To proste musím vidieť.

Zrušené 🙁


Uvidíme ako na tom budem s dovolenkou, vždy som túžil navštíviť pobaltské štáty. Je to ohromný kus cesty cez naprosto nezaujímavé Poľsko, ale nejak to pretrpím. Pôvodný plán bol zobrať to naspäť cez Fínsko, Švédsko a Dánsko, ale vyhodnocujem to ako finančne a časovo neprijateľné.

Toto by sa už dalo…


Snáď sa mi podarí spraviť Vietnam na motorke. Zaujímajú ma najmä hory na severe. Ale toto je na dlhé lakte. Treba motorku požičať, ubytovanie vybaviť a zohnať niekoho, kto by bol dostatočne šialený, aby to so mnou dal.

Uvidíme…

.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *